Kerk / Kerkgebouw
Het adres van de kerk is:
Kerkweg 1A
3381 KJ Giessenburg

Predikanten
Ds. J. Holtslag
dominee@holtslag.org
0184-651361

Ds. J.H. Menkveld
jmenkveld@hervormdgiessenburg.nl
06-44116081

Kerkenraad
bvangenderen@hervormdgiessenburg.nl

Kerkrentmeesters
Secretaris
Jan Hakkesteegt
haksoft@xs4all.nl

Scriba
A.J. Overduin
0184-652399
scriba@hervormdgiessenburg.nl

Kerkbeheer
Wilt U gebruik maken van de kerk voor b.v huwelijk etc.
dan dient men dit aan te vragen via Harm Trouwborst
06-19841048
htrouwborst@hervormdgiessenburg.nl

Beheer Rank
D. Pladdet
rankreservering@hervormdgiessenburg.nl
06-37203091

Vorming en Toerusting
Eelko van Zuthem
ekvanzuthem@gmail.com

Jeugdwerk 12-
John in ’t Veld
jintveld@hervormdgiessenburg.nl

Jeugdwerk 12+
Gijsbert van Wingerden
gvanwingerden@hervormdgiessenburg.nl

Nieuwsbrief informatie aanleveren
redactie@hervormdgiessenburg.nl

Nieuwsbrief (aan- en afmelden digitaal ontvangen)
Eddy Erkelens
nieuwsbrief@hervormdgiessenburg.nl

Focus-traject
focus@hervormdgiessenburg.nl

Kerkapp
kerkapp@hervormdgiessenburg.nl

Zaaier
Jenny van der Rhee
zaaierberichten@hervormdgiessenburg.nl

Website
eddyerkelens@gmail.com